přijďte si zahrát nebo fandit

fotbalu

Více než 100 let historie

Extreme Sports Biking

Historie fotbalu v Předhradí sahá před první světovou válku, kdy mládež hrála s “hadrákem”. V roce 1921 byl založen Sportovní Klub Předhradí, nyní Tělovýchovná Jednota Předhradí. Hrálo se na sokolském hřišti, později přesunuto k hostinci “Na Fišpance”. V 50. letech začala stavba kabin, které se postupně rozšiřovaly.

Klub hrál především ve III. třídě kolínského a nymburského okresu, největším úspěchem byla účast v I.B třídě v sezóně 1978-79. V sezóně 2019-2020 postoupil do okresního přeboru. Současný oddíl tvoří A mužstvo, v minulosti i “béčko” a týmy žáků a dorostu.

Mezi tradiční akce patří Memoriál Předhráďských Sportovců a letní Interliga mezi týmy jednotlivých vesnic. Fotbal je zde tak oblíbeným sportem, že bez něj nedokážeme vydržet celé léto, kdy se nehrají soutěžní utkání. Klub více než sto let zažil mnoho úspěchů, zklamání a jedinečných okamžiků.

Po mnoha letech v nižších soutěžích se až současnému kádru podařilo v sezóně 2019-2020 postoupit do okresního přeboru, kde aktuálně také hraje. Nejen že zlepšují své fotbalové výkony, ale o hřiště poctivě pečují, zlepšují jeho zázemí i vzhled. Mezi poslední vylepšení patří nová dlažba v oblasti před kabinami a zázemím s občerstvením.

Hráči bojují, fanoušci povzbuzují

Užijte si adrenalin na hřišti i na tribuně

Kvalitní fotbalové hřiště i zázemí

Fotbalový areál TJ Předhradí nabízí skvělé podmínky pro sportovní aktivity na svém standardním hřišti o rozměrech 100m x 60m. Hřiště je vybaveno automatickou závlahou, což zajišťuje krásně zelenou a pravidelně upravovanou trávu.

Pro mladší hráče či menší utkání je možné využít menších branky, které lze snadno umístit na hřišti dle potřeby. Fotbalový areál včetně zázemí je po předchozí domluvě k dispozici k pronájmu pro vlastní sportovní akce nebo turnaje.

Zázemí areálu zahrnuje fotbalové kabiny a kiosek s občerstvením pro fanoušky a samozřejmě toalety. Bohužel, hřiště není osvětlené, což je třeba zohlednit při plánování akcí.

Fotbalový areál TJ Předhradí tak představuje ideální místo pro sportovní aktivity, pořádání turnajů, setkání s přáteli a den plný fotbalu a zábavy.

Aktuální kalendář akcí a dostupnost hřiště naleznete na této stránce.

Extreme Sports Biking
Přijďte si zahrát nebo fandit

Fotbal je tu pro vás

Fotbalový areál včetně zázemí je po předchozí domluvě k dispozici k pronájmu pro vlastní fotbalové akce, turnaje a další sportovní aktivity. Ozvěte se TJ Předhradí, určitě se domluvíte.

Pro fanoušky máme také otevřenou náruč! Přijďte nás povzbudit a prožít s námi nezapomenutelné okamžiky plné gólů, vášně a radosti ze hry. Naše utkání nabízejí skvělou příležitost k setkání s přáteli a rodinou a sdílení společného zájmu o fotbal.

Tak neváhejte a přidejte se k nám, ať už jako hráč nebo fanoušek. Společně budeme slavit naše úspěchy a podporovat se v dobrých i zlých časech.

TJ Předhradí, z.s.

Husova 37, Pňov, 289 41
Pňov-Předhradí
IČO: 48932973

Pronájmy a turnaje

Ondřej Matějka

turnaje, přihlášky, pronájmy
mobil: +420 605 119 007

Tabulka soutěže

Kompletní tabulka soutěže
k dispozici na Fotbal.cz zde

Zápasy

Rozpis zápasů je
k dispozici na Fotbal.cz zde

Historie a současnost TJ Předhradí v obrazech