pořádné osvěžení

Občerstvení U tří Borovic

U tří Borovic

Občerstvení “U tří Borovic” se nachází v krásném areálu u jezera, kde návštěvníkům nabízí příjemné posezení a chutné občerstvení během jejich pobytu.

Zařízení disponuje dvěma provozovnami. První je celoroční s kapacitou 30 míst v klubovně budovy u plážového volejbalu a venkovní krytou terasou pro 80 hostů. Druhá provozovna je sezónní a nachází se na fotbalovém hřišti s výdejním okénkem a cca 80 místy k sezení, otevírá se pouze v případě akcí na hřišti.

Nabídka jídel a nápojů zahrnuje široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů a tři značky piva (regionální pivo Postřižinské 11°, Plzeňský Prazdroj, Radegast 10°). Pro hladové je k dispozici občerstvení formou studené kuchyně a sezónních jídel jako párky nebo klobásy z místního velmi oblíbeného a vyhledávaného řeznictví. Na objednávku pro větší skupinky je možné připravit občerstvení dle přání hostů po dohodě.

Snowboarding
Relaxujte, bavte se a odpočívejte

U tří Borovic v areálu u jezera

Pro aktuální informace sledujte Facebook občerstvení a kalendář akcí.

Posedíte u nás?

uvnitř, na terase, ve stínu borovic nebo pěkně na sluníčku

Občerstvení “U tří Borovic” je situováno uprostřed malebného borovickového háje, který návštěvníkům poskytuje klidné a příjemné prostředí pro relaxaci. Hned vedle něj se nachází dětské hřiště s prolejzačkami, které poskytuje zábavu a aktivity pro nejmenší návštěvníky. Pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou kondici, je k dispozici venkovní workout hřiště, ideální místo pro cvičení na čerstvém vzduchu.

Co by kamenem dohodil, přímo uvnitř klubovny nebo vedle budovy s občerstvením najdete tyto aktivity.

  • Petanque

  • Plážový fotbal

  • Dětské hřiště s prolejzačkami

  • Venkovní workout hřiště

  • Venkovní ping pong (beton)

  • Šipky v restauraci U tří borovic

  • Koupání v jezeře

Sponzor sportovních akcí 

Provozovatel

GK trade agency, s.r.o.
IČ: 24720011
Rostislav Borovička
tel: +420 730 102 281 

Otevírací doba

Otevírací doba od června:
Po – Út: zavřeno
St – Čt: 18:00 – 22:00 h
Pá – Ne: 17:00 – 22:00 h

Otevírací doba se mění dle sezónních podmínek a aktuálních akcí.

3 druhy piv

regionální Postřižinské 11°
Plzeňský Prazdroj 12°
Radegast 10°

Platba pouze v hotovosti

Platební karty bohužel nepřijímáme.
Platba je možná zatím
pouze v hotovosti.

Snowboarding

Během letní sezóny se v občerstvení U tří Borovic pořádají hudební a kulturní akce a pravidelně zde zní kytary. Restauraci a terasu lze pronajmout na uzavřené akce (svatby, promoce, sportovní akce) nebo pro firmy (školení, teambuilding) po dohodě. V případě zájmu kontaktujte Rosťu Borovičku.

Cenová relace občerstvení je lidová. Kapacita činí 110 míst v klubovně (30 míst) a na terase (80 míst). Dalších 80 míst je pak u kiosku na fotbalovém hřišti. Kiosek je přístupný i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Platbu je možné provést pouze hotově, v případě větších akcí po dohodě převodem.

Odpovědnou osobou za provoz občerstvení “U tří Borovic” je Rostislav Borovička. Občerstvení “U tří Borovic” těší na návštěvu všech, kteří hledají příjemné posezení a chutné občerstvení v krásném prostředí areálu u jezera.

Konkrétní obsazenost a pronájmy restaurace na akce je možné zjistit v kalendáři akcí, který najdete u nás na stránkách.

prohlédněte si

jak to U tří Borovic a v okolí vypadá

Prohlédněte si výběr fotografií, který vám představí atmosféru a prostředí občerstvení “U tří Borovic” a jeho malebné okolí. Snímky zachycují interiér a exteriér provozovny, blízké dětské hřiště a venkovní workout hřiště. Fotografie vám umožní nahlédnout do klidného a přátelského prostředí, které návštěvníkům areálu u jezera nabízíme.