pořádné osvěžení

v hospůdce u jezera

Hospůdka v areálu u jezera

Naše hospůdka se nachází v krásném areálu u jezera, kde návštěvníkům nabízí příjemné posezení a chutné občerstvení během jejich návštěvy.

Zařízení disponuje dvěma provozovnami. První je celoroční s kapacitou 30 míst v klubovně budovy u plážového volejbalu a venkovní krytou terasou pro 80 hostů. Druhá provozovna je sezónní a nachází se na fotbalovém hřišti s výdejním okénkem a cca 80 místy k sezení, otevírá se pouze v případě akcí na hřišti.

Nabídka jídel a nápojů zahrnuje široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů a na čepu tři značky piva (Plzeňský Prazdroj 12°, Radegast 10°). Pro hladové je k dispozici občerstvení formou studené kuchyně a sezónních jídel jako párky nebo klobásy z místního velmi oblíbeného a vyhledávaného řeznictví. Na objednávku pro větší skupinky je možné po dohodě připravit občerstvení dle přání hostů.

Snowboarding
Relaxujte, bavte se a odpočívejte v

areálu u jezera

Pro aktuální informace sledujte Facebook, Instagram nebo kalendář akcí.

Posedíte u nás?

uvnitř, na terase, ve stínu borovic nebo pěkně na sluníčku

Hospůdka je situována uprostřed malebného borovickového háje, který návštěvníkům poskytuje klidné a příjemné prostředí pro relaxaci. Hned vedle něj se nachází dětské hřiště s prolejzačkami, které poskytuje zábavu a aktivity pro nejmenší návštěvníky. Pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou kondici, je k dispozici venkovní workout hřiště, ideální místo pro cvičení na čerstvém vzduchu.

Co by kamenem dohodil, přímo uvnitř klubovny nebo vedle budovy s občerstvením najdete tyto aktivity.

  • Petanque

  • Plážový fotbal

  • Dětské hřiště s prolejzačkami

  • Venkovní workout hřiště

  • Venkovní ping pong (beton)

  • Šipky v občerstvení
  • Koupání v jezeře

Provozovatel

COULDBE s.r.o.
Rybná 716/24
Praha 1
IČO: 06975275

Odpovědná osoba:
Jitka Seifertová
tel: +420 724 026 540

Otevírací doba

Otevírací doba od června:
Po: zavřeno
Út – Ne: 16:00 – 22:00 h

Otevírací doba se mění dle sezónních podmínek a aktuálních akcí.

2 druhy piv

Plzeňský Prazdroj 12°
Radegast 10°

Platba hotově nebo kartou

Platit u nás můžete hotově
kartou nebo telefonem
a hodinkami.

Snowboarding

Během letní sezóny se v hospůdce v areálu pořádají hudební a kulturní akce a pravidelně zde zní kytary. Restauraci a terasu lze po dohodě pronajmout na uzavřené soukromé akce (svatby, promoce, sportovní akce) nebo pro firemní aktivity jako školení a teambuildingy.

Kapacita činí 110 míst v klubovně (30 míst) a na terase (80 míst). Dalších 80 míst je pak u kiosku na fotbalovém hřišti. Kiosek je přístupný i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Platbu je možné provést hotově i kartou, v případě větších akcí po dohodě i převodem na fakturu.

Odpovědnou osobou za provoz občerstvení je Jitka Seifertová (tel:

Těšíme se na návštěvu všech, kteří hledají příjemné posezení a chutné občerstvení vkrásném prostředí areálu u jezera.

Konkrétní obsazenost a pronájmy restaurace na akce je možné zjistit v kalendáři akcí, který najdete u nás na stránkách. Pro aktuální informace sledujte naše sociální sítě Facebook a Instagram.

prohlédněte si

jak vypadá prostor občerstvení areálu a jeho okolí

Prohlédněte si výběr fotografií, který vám představí atmosféru a prostředí občerstvení areálu u jezera a jeho malebné okolí. Snímky zachycují interiér a exteriér provozovny, blízké dětské hřiště a venkovní workout hřiště. Fotografie vám umožní nahlédnout do klidného a přátelského prostředí, které návštěvníkům areálu u jezera nabízíme.